Nyní Vám nabízíme on-line školení HACCP a hygienické minimum. Napište nám pro rezervaci vhodného termínu. Po absolvování 60min školení Vám vystavíme osvědčení o školení.

Vše i na našem Eshopu www.popo-shop.cz !!

Využijte školení z pohodlí domova. Nezapomínejte na své zaměstnance a nabídněte jim tuto možnost – HNED!

Chystáte se obnovit provoz Vaší restaurace či kavárny nebo otevřít novou?

Jste si jisti, že splňujete všechna nařízení a pravidla k tomu, abyste mohli otevřít? Máte jasno ve správném značení? Připravili jsme pro Vás program v rámci nových opatření …

  • Provedeme školení Vašich zaměstnanců včetně nových opatření – hyg. minimum a HACCP
  • Upravíme dokumentaci HACCP dle nových nařízení – analýza nebezpečí
  • Aktualizujeme pro Vás instrukce
  • Poradíme a zajistíme pro Vás kompletní označení provozovny
  • Nabízíme speciální akce na kompletní balíček značení – vstup, prostory restaurace, zázemí, kuchyně, sklady….vše ve stejné designu!

Připravujeme pro Vás sérii nových edukačních školení, která budou dostupná na FB i na Youtube. Budou pro Vás ke zhlédnutí odkudkoliv i z pohodlí domova. Po vypracování krátkého testu Vám vystavíme osvědčení o školení. Již brzy – sledujte naše stránky, instagram i Facebook. 

Buďte připraveni a neváhejte nás kdykoliv kontaktovat!

Nabízíme Vám také standardní služby – v rámci našeho zaměření: 

  • Provedeme Váš personál přípravou na zavedení HACCP a certifikační audity
  • Proškolíme Vás v oblastech hygieny, legislativy a doporučených pracovních postupů
  • Připravíme školení na míru dle Vašich požadavků – alergeny, Bio potraviny a produkty, potravinové doplňky, legislativa – dovoz Bio surovin z třetích zemí atd…
  • Nově nabízíme interaktivní semináře v oblasti zdravého stravování – alternativní stravování, super potraviny, strava jako podpora imunitního systému, strava jako prevence civilizačních onemocnění a mnoho dalších….

Máte zájem o konkrétní formu i obsah školení? Kontaktujte nás a připravíme pro vaše zaměstnance i vedení firmy školení přímo na míru s ohledem na vaše činnosti i provoz.

Školení i semináře provádějí naši profesionální lektoři s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oboru potravinářství a zdravé výživy. Spolupracujeme s profesionály z různých dalších oblastí –  specialisté na potravinové doplňky, legislativu a bezpečnost potravin, biopotraviny a bioprodukty. Naši kolegové jsou odborníci z praxe, kteří nemají pouze nastudované fráze, ale snaží se do seminářů vnést příspěvky z vlastních  zkušeností a semináře vést interaktivně.