Provádíme školení zaměstnanců i vedení ve všech oblastech námi poskytovaných služeb.

  • Provedeme váš personál přípravou na zavedení HACCP a certifikační audity
  • Proškolíme vás v oblastech hygieny, legislativy a doporučených pracovních postupů
  • Připravíme školení na míru dle Vašich požadavků – alergeny, Bio potraviny a produkty, potravinové doplňky, legislativa – dovoz Bio surovin z třetích zemí atd…
  • Nově nabízíme interaktivní semináře v oblasti zdravého stravování – alternativní stravování, superpotraviny, strava jako podpora imunitního systému, strava jako prevence civilizačních onemocnění a mnoho dalších….

Máte zájem o konkrétní formu i obsah školení? Kontaktujte nás a připravíme pro vaše zaměstnance i vedení firmy školení přímo na míru s ohledem na vaše činnosti i provoz.

Školení i semináře provádějí naši profesionální lektoři s dlouholetými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oboru potravinářství a zdravé výživy. Spolupracujeme s profesionály z různých dalších oblastí –  specialisté na potravinové doplňky, legislativu a bezpečnost potravin, biopotraviny a bioprodukty. Naši kolegové jsou odborníci z praxe, kteří nemají pouze nastudované fráze, ale snaží se do seminářů vnést příspěvky z vlastních  zkušeností a semináře vést interaktivně.